Лист 4 Татусяку СП

09 квітня 2013 р.

м. Вінниця

 

Шановний Сергій Пилипович!

 

Відповідно до зробленої мною роботи в області по активізації людського фактору щодо прийняття участі в розробці та реалізації «Стратегії розвитку територіальних громад» повідомляю наступне.

Я зустрічався з сільськими головами 5-ти районів області які були організовані головами районних рад. Спільно з асоціацією місцевого самоврядування провів 8 виїзних практичних робіт у сільських територіальних громадах де продемонстрував «Ідеальну модель розвитку області» та провів практичну частину, що є 30% від 1-го з 4-х кроків необхідних для включення громади в процес. Загальна кількість більше 100 сільських голів отримали інформацію від мене.

Заперечень я не отримав від жодної зустрічі з громадами і тому вважаю  свою пропозицію дієвим інструментом для сучасної розбудови територіальних громад за Європейським, демократичним принципом.

Я продемонстрував на практиці все що потрібно для розуміння пропозиції і тому інформую Вас про необхідність прийняття політичного рішення.

Приймати пропозицію по активізації територіальних громад на розробку та реалізацію стратегічних планів їх власного розвитку у такий спосіб чи ні.

 

Поїздки по районам продовжувати надалі я вважаю недоцільним.

Ціллю є, активізація громад та долучити їх до соціальних процесів, які приведуть до розвитку не тільки окремі громади, а область в цілому.

 

Нагадаю, я запропонував модель «Ідеального розвитку області» яка складається з 4-х кроків.

Я Вам продемонстрував частину першого кроку, та презентував 3-й крок, про 2-й та 4-й доречно говорити в процесі реалізації тому ми про них ще не говорили.

Продовжувати їздити по області і демонструвати лише частину першого кроку може призвести до негативної оцінки всієї моделі, я вже маю таку інформацію. Я не хочу зіпсувати ідею, яка має логіку.

 

Я вважаю, що моя робота окреслила очікувані результати.

Настав час прийняття рішення про подальшу долю моєї громадської ініціативи.

Умови реалізації проекту обговорювались з Вашими довіреними особами Гаврилов, Кавунець, Рубан у Луцьку 20-21 березня.

Чекаю на Вашу відповідь.

 

З повагою Ігор Марчук.

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR