«Пропозиції до державної політики у сфері інновацій»

 

Тези до докладу на круглому столі 19 вересня 2011 року

Тема : «Інновації в Україні: пропозиції до державної політики»


1. Згідно закону У К Р А Ї Н И про інноваційну діяльність, стаття 1, визначення термінів.

Інновації, по суті це - новостворені конкурентоздатні технології організаційно-технічні рішення адміністративного характеру, що істотно поліпшують структуру та якість виробництва або соціальної сфери. Я буду говорити саме про цю частину закону.

2. Сьогодні національна еліта не спроможна раціонально вирішувати всю лавину проблем котрі валяться на неї.

(Еліта (від лат. Electus, англ. Фр. Elite - обраний, кращий [1]) - у соціології та політології - невід'ємна і важлива частина будь-якого соціуму. Здійснює функції управління соціумом, а також вироблення нових моделей (стереотипів) поведінки, що дозволяють соціуму пристосовуватися до оточення що змінюється)

(ПРОБЛЕМА = Законні Бажання громадян - Можливості )

3. Національна Еліта в державі обирається для управління державою і забезпечення стабільного розвитку можливостей власного народу. (Тоді вовки ситі та вівці цілі і соціальна стабільність в Державі)

4. Вже тривалий час політики і вчені говорять про необхідність зміни системи в державі, але мало хто говорить про те як він буде міняти. Всі в один голос говорять, що єдина можливість змінити систему настане лише при отримані влади.

5. Я хочу заявити і довести до відома присутніх, що сьогодні розроблена і є, вітчизняна інноваційна технологія, яка здатна за доволі не значний ресурс, не великий проміжок часу навіть не маючи у своїх руках влади, започаткувати незворотній процес зміни системи управління державою на більш ефективний рівень.

6. Потрібна лише тільки політична сила, готова взяти на себе відповідальність втілення технології інтенсивного розвитку держави і стати політичним лідером.

7. Автори – розробники даної технології стикаються з нерозумінням помічників політичних лідерів і не можуть свої напрацювання донести до перших осіб політичних партій.

8. Інформація про розроблену інтелектуальну технологію готова до подання і втілення в життя. Той хто першим скористується пропозицією стане політичним лідером України, Європи та Азії.

9. Ми готові до співпраці. Українські інновації потрібні Україні. Все в Ваших руках.

10. Дякую за увагу, ми говорили про Пропозиції до державної політики у сфері інновацій, про інновації у сфері управління Державою.

 

 

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR