Чого хоче народ від влади

Ігор Марчук

03 жовтня 2013р.

marchuk.vn.ua,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Mob. 067 706 44 95,  050 784 67 50

Головам обласних рад

Головам обласних адміністрацій

 

Чого чекає народ від влади

1. Народ чекає , що б влада, нарешті, почула його і допомогла.

2. Почула, які у народу сьогодні найголовніші проблеми, показала приклад і навчила, як можна швидко їх вирішити в рамках діючого законодавства.

3. Якби влада мала такі приклади і способи то, напевно, давно віддала б їх у користування.

4. Ми можемо припустити, що влада шукає способи і приклади швидкого та ефективного вирішення найбільш злиденних проблем народу.

5. Якщо влада хоче мати такі приклади, тоді вона не може не виявляти до них інтерес.


Громадянська ініціативаМарчука Ігоря Дмитровича

Я пропоную технологію збільшення ефективності роботи органів влади, як один з таких прикладів.

Технологія являє собою пакет форм документів що регламентують взаємовідносини народу з різними представниками органів влади.

Цей пакет представлений у вигляді  © «Методики активізації сільських громад України».

Методика формально описує процес ефективної взаємодії між представниками територіальних громад з представниками різних структур органів влади в рамках чинного законодавства.

Суворе дотримання послідовності використання форм документів наведених у методиці і суворе дотримання процедур їх заповнення гарантовано приводить до початку активізації членів територіальних громад.

Активізація територіальних громад - це прояв у народу бажання колективно вирішувати власні проблеми, не перекладаючи їх на представників органів влади.

Активність членів територіальних громад буде збільшуватися по мірі реалізації стратегії інтенсивного розвитку.

У головному документі «Методики активізації сільських громад України» фіксуються: учасники проведеного опитування, рейтинг ключових проблем територіальної громади, підписи всіх учасників, що підтверджують добровільну згоду з формулюванням проблем та результатами їх рейтингу.  Даний рейтинг ключових проблем, зареєстрований в РР та РДА, є підставою для розробки стратегії інтенсивного розвитку територіальної громади.

Аналіз розробленої стратегії дозволяє визначити заходи, реалізація яких знаходиться за межами компетенції територіальної громади.

Перелік таких заходів усіх територіальних громад району є підставою для розробки стратегії інтенсивного розвитку району.

Аналіз розробленої стратегії району дозволяє визначити заходи, реалізація яких знаходиться за межами компетенції органів влади району.

Перелік таких заходів усіх районів області є підставою для розробки стратегії інтенсивного розвитку області.

Аналіз розробленої стратегії області дозволяє визначити заходи, реалізація яких знаходиться за межами компетенції органів влади області.

Перелік таких заходів усіх областей є підставою для розробки стратегії інтенсивного розвитку України.

Застосування даного підходу дозволить розробити стратегію інтенсивного розвитку України.

Початок реалізації цієї стратегії дозволить підвищити ефективність роботи влади і призведе до зниження соціальної напруги в суспільстві в цілому.

Дана методика пройшла успішну перевірку в 10-ти територіальних громадах 3-х областей України.

Отримані результати дають достатньо підстав вважати , що дана методика може стати основою для розробки проектів інтенсивного розвитку однієї або кількох областей України.

Успішна реалізація цього проекту може стати основою для створення організаційного стандарту інтенсивного розвитку всіх областей та України в цілому.

Ефективність роботи влади напряму залежить від повноти пакету подібних методик як реальних прикладів успішного оперативного вирішення конкретних актуальних проблем в рамках законодавчої бази України.

 

Кожна методика, яка включена в цей пакет повинна показувати простому народу ЩО і ЯК потрібно робити для того, щоб вирішити свої проблеми і оперативно з мінімальними витратами: часу, нервів та грошей для реалізації своїх законних бажань.

Головна задача влади сьогодні максимально швидко навчити народ оперативно вирішувати свої проблеми.

P.S.

Народу потрібно надати не рибу,

а вудку та навчити його самому ловити її.

 

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR