Крок 5. Як підвищити ефектривність роботи партії. |
В минулих темах:
Крок 1. Навіщо мені ця партія?
Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2268
Крок 2. Взаємозв’язок між сенсом життя і партією.
Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2300
Крок 3. Синтез понять «Сенс життя», «Ціль члена партії», «Ціль партії».
Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2322
Крок 4. Осмислення цілісно-системного підходу до організації ефективної роботи партії.
Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2345
Ми завершили своє обговорення поняття «Ідеологія партії». Остаточне формулювання суті цього слова в сучасному розумінні буде розроблене командою партійних ідеологів.
Мені ж досягнутої глибини розуміння поки достатньо, щоб показати на прикладі як за допомогою «команди ідеологів» можна відносно швидко підвищувати ефективність роботи всієї партії.
На сьогодні суть цих понять може бути сформульована так:
«Ідеологія партії» - це оптимальна послідовність проведення організаційних заходів які просувають партію до Головної мети.
«Команда ідеологів» - це група людей (12-14 чоловік) навчених колективно вирішувати над складні проблеми які виникають у членів партії на шляху до Головної мети.
Сенс створення команди ідеологів полягає в тому, що б допомогти членам партії оперативно вирішувати свої особисті і суспільні проблеми.
Для того що б зрозуміти як працюють партійні ідеологи розглянемо конкретний приклад.
Наприклад:
Спробуємо уявити собі, що у партії вже є команда спеціально навчених ідеологів. Вони через партійну мережу провели проблематизацію і виявили 50 різних проблем, які є у членів партії.
Потім за допомогою спеціальної процедури вони визначили, яка проблема для них найбільш значуща, необхідна і складна.
Припустимо, за рейтингом, на перше місце вийшла проблема, пов'язана з залученням до партії нових членів. Проблема № 1.
Для початку вирішення цієї проблеми ідеологи погоджують і уточнюють свої результати з керівництвом партії і одержують офіційне завдання вирішити цю проблему в першу чергу.
Отримавши технічне завдання на вирішення конкретної проблеми, ідеологи планують свою колективну миследіяльність.
Припустімо, що за дуже високої складності цієї проблеми, колективна цілеспрямована миследеятельность зайняла 8 днів. За цей час команда ідеологів помножила свої розумові здібності до такого рівня, коли вони перевищили бажання керівництва партії, представлені у вигляді технічного завдання на миследіяльність.
Коли можливості команди перевищили бажання членів партії проблема трансформується в завдання.
Проблема = Бажання - Здібності.
Проблема трансформується в завдання тоді, коли ідеологи знаходять можливості для створення ланцюга заходів, які дозволять по кроках уявити, що і в якій послідовності слід зробити для її вирішення.
Цей ланцюг заходів оформляється ідеологами у формі концепції процесу вирішення проблеми.
Готову концепцію за допомогою спеціальної процедури ідеологи трансформують у ідеологію.
Ідеологію вирішення конкретної проблеми ідеологи передають керівництву партії.
У нашому прикладі ми б мали ідеологію вирішення проблеми, пов'язаної із залученням в партію нових членів.
Нагадаємо, що в даному прикладі ідеологія - це оптимальний порядок проведення конкретних заходів щодо вирішення конкретної проблеми.
Для трансформації ідеології в програму, керівництво партії, через свою партійну мережу, знаходить майбутніх виконавців усіх заходів передбачених ідеологією вирішення проблеми.
Програма, по суті, це та сама ідеологія в якій вже вказані конкретні виконавці всіх заходів.
Для трансформації ідеології в організаційний проект, кожен виконавець кожного заходу погоджує з керівництвом партії умови і терміни виконання свого заходу.
Наприкінці організаційного проекту складається план-графік вирішення конкретної проблеми конкретними відповідальними особами в узгоджені терміни.
У нашому прикладі ми будемо мати організаційний проект і план-графік створення тексту і відеоряду для проведення ефективної презентації партії її рядовими членами. Наведені аргументи і відеоматеріали повинні бути настільки переконливими і цікавими, щоб мінімум 20% слухачів захотіли вступити в партію або стати її прихильниками.
Цю презентацію треба обкатати в різних регіонах країни і допрацювати до рівня, коли очікувані 20% відсотків досягаються без проблем. Після цього готується програма прискореного навчання членів партії бажаючих проводити такі презентації.
Коли програма готова, вона розсилається по всіх штабах і їм залишається провести навчання членів партії, які бажають вміти проводити такі ефективні презентації і знаходити своїх нових прихильників і тим самим, збільшувати ряди членів партії.
А реальне збільшення темпів зростання чисельності партії та її прихильників, це і є рішення нашої проблеми.
Ми розглянули приклад вирішення Проблеми №1 за допомогою групи спеціально підготовлених ідеологів, а таких проблем є набагато більше і їх також потрібно системно вирішувати.
Підготовка команди партійних ідеологів пов'язана з глибоким розумінням теорії створення та розвитку фрактальних систем. Це дуже специфічні знання. І напевно не всім вони цікаві й доступні в силу різних причин. Але для тих, кому це цікаво я продовжу публікацію циклу намічених статей.
У наступній статті ми ознайомимося з деякими знаннями з теорії створення фрактальних систем.
Якщо будуть питання, за змістом використаних понять і зворотів мови, постараюся відповісти в коментарях.
Ігор Марчук
|
|
|