В минулих темах:
Крок 1 Навіщо мені ця партія? Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2268
Крок 2 Взаємозв’язок між сенсом життя і партією. Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2300
Крок 3 Синтез понять «Сенс життя», «Ціль члена партії», «Ціль партії». Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2322
Ми завершили своє обговорення синтезом понять «Сенс», «Ціль члена партії», «Ціль партії» - по суті.
Остаточне формулювання суті цих слів буде зроблено командою партійних ідеологів.
Мені досягнутої глибини розуміння поки достатньо для того щоб продемонструвати можливість використання цілісно-системного підходу для організації ефективної роботи партії.
На сьогодні їх суть може бути сформульована так:
Сенс - це те, що наближує до мети або скорочує час і гроші.
Ціль члена партії - максимально прискорити розвиток своїх здібностей вирішувати особисті та колективні проблеми.
Ціль партії - максимально збільшити можливості для своїх членів розвивати особисті та колективні здібності для вирішення особистих і суспільних проблем. У даному випадку мету (ціль) партії, по суті, доповнює мета (ціль) кожного її члена і дозволяє команді її ідеологів почати створювати словесну форму під цей зміст єдиної, добровільно сприйнятої мети.
Наявність єдиної осмисленої мети (цілі) дозволяє всім членам партії цілеспрямовано консолідувати свої розумові зусилля для того, щоб скоріше визначати і вирішувати ті проблеми, які неминуче виникнуть на всіх чотирьох етапах існування партії: виживання, зростання, процвітання, розвитку. На сьогодні найбільш актуальними є проблеми пов'язані з першим етапом виживання партії. Процес виживання партії буде пов'язаний з організацією ефективно діючих партійних штабів у різних містах країни.
Для того щоб вчасно організувати підготовку штабів до ефективного функціонування необхідно знати які конкретно заходи їх члени зобов'язані підготувати і провести до початку роботи. Повний перелік всіх необхідних заходів буде мати форму концепції процесу організації та підготовки штабу до виборів. Після того як концепція буде готова необхідно буде провести її проблематизацію, тобто визначити ті заходи, які поки не ясно як організовувати або проводити. Для вирішення цих проблем можна буде провести колективну миследіяльність щодо вирішення цих проблем і переведення їх в завдання доступні для виконання рядовими членами партійних штабів.
Коли всі проблеми першого етапу будуть вирішені буде проведена колективна миследіяльність з визначення оптимального / читай ідеального / порядку проведення всіх концептуальних заходів. Оптимальний порядок проведення всіх концептуальних заходів це, по суті, ідеологія першого етапу виживання партії. Цю ідеологію необхідно буде відчути при створенні партійних штабів у різних містах країни.
Після доведення та усунення недоліків цю ідеологію можна буде розповсюдити по всім регіональним штабам партії і провести навчання їх членів її практичного застосування. Таким же чином можна буде розробити ідеологію другого етапу росту членів партії. А потім можна буде розробити ідеології третього і четвертого етапів процвітання і розвитку партії. У даній статті, ідеологію я розумію як оптимальний порядок / ідеальну логіку / безпроблемного проведення організаційних заходів з підготовки партійних штабів до ефективної роботи на першому етапі існування партії. А взагалі в моїй платформі понять ідеологію я розумію як ідеальну логіку проведення організаційних заходів, які не можна не провести в оптимальній послідовності для безпроблемного досягнення наміченої мети (цілі).
В даному випадку ідеологія потрібна для максимального скорочення проблем, часу і грошей при досягненні наміченої мети. У моєму розумінні саме для цього є сенс створювати партійну ідеологію для всіх чотирьох етапів існування партії. Запрошую всіх охочих висловити свою думку про те, чи бачать вони особисто сенс у використанні цілісно-сітемного підходу, який я пропоную для будівництва партії. У наступних статтях я планую деталізувати цей підхід. Їх зміст багато в чому буде залежати від ваших запитань і пропозицій щодо уточнення змісту слів які використовуються в моїх статтях.
Ігор Марчук.
|