Крок 3 Синтез понять «Сенс життя», «Ціль члена партії», «Ціль партії»

Крок 3 Синтез понять «Сенс життя», «Ціль члена партії», «Ціль партії» Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ В даній статі я пропоную учасникам синтезувати поняття «Сенс життя», «Ціль члена партії», «Ціль партії» - по суті.

В двох останніх темах:

Крок 1 Навіщо мені ця партія? Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2268

Крок 2 Взаємозв’язок між сенсом життя і партією. Крок останній: ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ http://meritokrat.org/blogpost2300

Ми давали відповіді на питання. Відповіді на питання можуть бути як однаковими так і різним по формі і по суті.

Якщо висловлення думок різні за формою то висновки роблять за суттю судження. Суть це те єдине, що є в різних висловлюваннях. Враховуючи коментарі викладені в темах я пропоную свій варіант тлумачень по суті.

Мій варіант ні в якому разі не є єдиним, він є лише прикладом для початку обговорення. Всі варіанти будуть зібрані і подані як лаконічне поєднання думок.

Сенс – вся інформація, знання і дії які робить людина мають сенс лише тоді, коли вони наближають до досягнення цілей певного громадянина.

Ціль члена партії – отримати необхідні знання і досвід для прискорення вирішення власних проблем, проблем оточуючого суспільства і задоволення бажань.

Ціль партії – забезпечити для своїх членів відповідні умови в яких вони зможуть збільшити свої здібності і відповідно можливості для прискорення вирішення власних проблем, проблем оточуючого суспільства і задоволення бажань.

Прошу надавати ваші лаконічно викладені варіанти:

Сенс – Ціль члена партії – Ціль партії –

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR