Крок 1 Навіщо мені ця партія?

http://meritokrat.org/blogpost2268

Дана стаття призначена для тлумачення цілі кожного члена партії. Це не закиди це крок до розбудови партії.

Я пропоную вести конструктивний і послідовний діалог. В жодному разі прошу уникати спорів і заперечень.

Статті я буду викладати у логічній послідовності. Запрошую всіх прийняти участь. Статті я буду публікувати у логічній послідовності.

Мета циклу статей, котрі я пропоную ПЕРЕМОГА НА ВИБОРАХ. Пропоную кожному з Вас висловити думку у вигляді відповіді на поставлене питання. Інформація зібрана від ваших думок буде ретельно оброблятись і структуруватись. Кожен з Вас мусить прикласти максимум зусиль для досягнення головної задачі поставленої перед партією сьогодні.

Чим привабила Вас партія?

Ким ви хочете себе бачити в партії?

Навіщо ми розбудовуємо партію?

Що ми хочемо отримати від партії сьогодні?

Що ми хочемо отримати від партії завтра?

Навіщо мені потрібна саме ця партія?

Вище наведені питання лише частина питань котрі я отримав при співбесіді з потенційними членами партії.

Дані питання хвилюють людей сьогодні і саме завдяки відсутності відповідей на дані питання у людей зцементувалась апатія до політичних партій і якщо ми хочемо отримати перемогу на виборах, ми мусимо зрозуміти причини цієї апатії.

Власне і для цього я і розпочав цикл даних статей. На першому етапі їх буде 21 стаття. Велике прохання до тих, хто вважає що на дані питання відповіді вже давно опубліковані, не заважати іншим учасникам приймати участь у процесі консолідації думок учасників мережі МЕРІТОКРАТ. Прохання не критикувати а давати відповіді на поставлені питання. Якщо хтось вважає, що в даному переліку висвітлені не всі питання, які поставали перед вами, прошу добавляти їх список і одразу давати свій варіант відповіді. Дана тема буде обговорюватись 3 дні потім переходимо до наступної.

Дякую всім учасникам і чекаю на ваші відповіді і питання.

Ігор Марчук 22.06.2011

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR