Громадська ініціатива

ГРОМАДЯНСЬКА ІНІЦІАТИВА

Ігор Марчук

2 травня 2014

 

Як на практиці поєднати інтереси

простих громадян України, олігархів і влади?

 

Які інтереси переслідують громадяни України?

Для цього слід офіційно запитати у громадян кожної територіальної громади, які будуть присутні на загальних зборах громади: Що для них сьогодні слід зробити в першу чергу, що в другу, в третю і так далі чергу?

Опитування повинно бути документально зафіксовано і оброблено за допомогою спеціальної методики (Авторське свідоцтво №51978 від 31.10.2013 р.), яка гарантує виявлення найактуальніших проблем, які найбільше турбують абсолютну більшість її громадян.

 

Які інтереси переслідують олігархи і бізнесмени?

Для цього слід офіційно запитати у кожного олігарха і провідних бізнесменів країни, присутніх на зборах: Що для них сьогодні слід зробити в першу чергу, що в другу, що в третю і так далі чергу?

Які інтереси переслідує влада?

Для цього слід офіційно запитати у кожного представника влади, присутніх на зборах:   Що для них сьогодні слід зробити в першу чергу, що в другу, що в третю і так далі чергу?

 

 

Як практично поєднати інтереси народу України, олігархів і влади?

1. Розробити процедуру, яка дозволяє оперативно з'ясувати істину першочергову потребу  громадян кожної з конкретних територіальних громад і представити її у формі «Думки Майдану» (Процедура № 1).

 

2. Розробити процедуру, яка дозволяє оперативно організувати і провести конкурс ідей серед олігархів і бізнесменів на рішення найактуальніших проблем народу

(Процедура № 2).

 

3. Розробити процедуру, яка дозволяє закріпити відповідальних представників влади за своєчасне вирішення найактуальніших проблем народу

(Процедура № 3).

 

4. Розробити процедуру, яка дозволить оперативно організувати постійний народний контроль за своєчасним вирішенням найбільш актуальних проблем народу

(Процедура № 4).

 

Що таке нова системи справедливих соціальних відносин?

Це пакет, складений з 4 -х взаємодоповнюючих процедурних механізмів, що дозволяють радикально змінити процес побудови системи взаємовигідних, справедливих, соціальних відносин між громадянами, олігархами і владою.

 

Група відповідних фахівців і експертів готова взятись за виконання даного соціального замовлення.

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR