Висновки про розробку «Стратегії Розвитку Вінницької області» Бачення і пропозиції, як зробити «Стратегію Розвитку» ефективним інструментом для розвитку області

Ігор Марчук

Експерт-консультант з організаційного розвитку

03 березня 2013р.

 

Висновки про розробку «Стратегії Розвитку Вінницької області»

Бачення і пропозиції, як зробити «Стратегію Розвитку»

ефективним інструментом для розвитку області.

На мою думку необхідно прийняти принципове рішення і обрати один з двох шляхів.

В області вже розроблено більше 80 % «Стратегій розвитку» територіальних громад.

Зустрічі більше ніж зі 100 Сільськими головами дають підстави вважати, що переважна більшість даних стратегій розроблені формально, а це означає, що виконуватись не будуть.

Ідея, розробити «Стратегії розвитку районів області» на основі «Стратегій розвитку сільських громад» і відповідно розробка «Стратегії розвитку області» на основі «Стратегій розвитку районів» є дуже потужною, але не здійсненою сьогодні.

Як не прикро вважати, але 2 річна робота місцевого самоврядування області може отримати незадовільну оцінку серед пересічних громадян, членів територіальних громад.

Чому я так вважаю? Громада практично не задіяна в процес її власного розвитку.

Це прикра правда.

Для залучення громади в процес розвитку, а саме в процес реалізації «Стратегії розвитку територіальної громади» необхідно громаду активізувати.

Шлях 1 : Залишити все як є і отримати формальний документ для «галочки».

Шлях 2 : Активізувати громаду і доопрацювати розроблені «Стратегії розвитку», отримати ефективні інструменти розвитку територіальних громад, районів та області в яких будуть задіяні громади, депутати сільських, районних, обласної і навіть Верховної ради.

Що необхідно для реалізації 2-го шляху, моє бачення і моя пропозиція:

  1. Створити групу з довірених та ініціативних людей в складі 16 чоловік, очолити її.
  2. Оформити соціальне замовлення на спеціальне навчання у авторів інтелектуальних технологій «Система РЕЗУЛЬТАТ»*.
  3. За допомогою створеної експертної групи, яка буде володіти новими соціальними технологіями провести роботу з активізації кожної територіальної громади області на їх власний розвиток.

Очікувані результати:

  1. Керівник експертної групи-соціальний замовник, отримає непохитні політичні дивіденди.
  2. Громада області отримає ефективні інструменти і сама забезпечить свій розвиток.
  3. Влада на всіх рівнях в області та громада будуть об’єднані єдиною метою та повернуть довіру один до одного.
  4. Наявність спільної мети  створить в нашій області позитивний настрій у громад.

Для більш предметного ознайомлення з пропозицією, можу організувати одноденну робочу зустріч з авторами навчального курсу «Система РЕЗУЛЬТАТ»*.

* Додаткова інформація про авторів «Системи Результат».

 

Для практичного виконання соціального замовлення на прискорену перепідготовку експертної групи Вінницької області і організацію роботи автори «Системи Результат» володіють усіма необхідними засобами інтелектуальної підтримки, які офіційно зареєстровані як їх інтелектуальна власність:

1. Ідея: «Переорієнтація суспільної свідомості з боротьби на єдність» за допомогою інтелектуальної технології. Опублікована у бюлетені інтелектуальної власності. Академічні зошити 1996. - № 2. - М.: ВІНІТІ, 1996.

2. Ноу-хау від 11.02.97 р. на інтелектуальну технологію «Результат», призначену для інтенсивного збільшення ефективності мислення сучасних керівників.

3. Ноу-хау від 11.02.97 р. на соціальну технологію «Результат», призначену для постановки нової системи відносин максимально високої ефективності в найкоротші терміни з мінімальними витратами.

4. «Керівництво по інтенсивному розвитку організаторських здібностей керівника» (256 стор Свідоцтво ПА № 4739, видане Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України 19.09.2001г.).

5. «Система Результат» - досить повний набір логічно взаємопов'язаних і взаємодоповнюючих знань, призначених для безпроблемного переведення державних і приватних організацій на нову систему відносин максимально високої ефективності (600 стор Свідоцтво № 9454, видане Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України 23.02.2004 м.).

6. Ноу-хау від 26.03.2007г. на технологію створення інтелектуального трансформера і соціального стабілізатора призначених для трансформації старої системи знань у нову і стабілізації в конкретному співтоваристві процесу прискореного розвитку у його членів нових здібностей колективно вирішувати свої, постійно ускладнюються проблеми.

 

Віктор Юшин +38050-104-78-36;

Алла Юшина +38067-999-72-15.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://resultsystem.com/

 

 

 

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR