Методика активізаці сільських громад України

"Методика активізації сільських громад України". 
77 сторінок.
Робота захищена авторськими правами на інтелектуальну власність.

Дана методика розроблена для сільських громад, органів місцевого самоврядування сільських та селищних рад.
Методика розрахована лише на ті громади, які прагнуть змінити своє життя на краще та шукають різні способи для цього.
Я припускаю, що моя методика не може бути використана як пігулка від усіх соціальних хвороб, але є всі підстави вважати, що вона допоможе Вам розпочати розвиток Вашої територіальної громади та стабілізувати його.
Ми перевіряли її на різних сільських та селищних громадах і отримали позитивні результати. Активізація починається вже на другій годині роботи.
Ідея розробки методики активізації сільських громад виникла в мене 15 вересня 2012 року коли Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк на засіданні Громадської ради при обласній раді повідомив про рішення обласної ради.
Рішення було про розробку «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року». Стратегія мала розроблятись на основі стратегій розвитку сільських територіальних громад Вінниччини.
Мене, як експерта консультанта з організаційного розвитку консалтингової фірми «РЕЗУЛЬТАТ» зачепила одна фраза Голови обласної ради, яка одразу викликала в мене бажання включитись в дану роботу. Фраза в принципі розкрила основну проблему яка заважає розвитку села сьогодні.
Проблема має наступне формулювання:
Розвиток села стримує низька активність сільської громади. 
Ця проблема є дійсно актуальною і якщо не зрушити з місця маятник який зупинився, то розвитку села не відбудеться ніколи, принаймні ми цього не побачимо.
Чи потрібен селу розвиток? 
Що таке розвиток? 
Чи потрібен селянину розвиток? 
А що стримує його розвиток? 
Чи потрібен нам з Вами розвиток? 
Як подолати перешкоди на шляху до щастя?
На відповідях до цих звиклих і водночас над складних питань побудована методика з якою я Вас хочу ознайомити.
Кожен сам обирає як йому жити, але чомусь мені імпонує думка про можливість будь кого і незалежно від того де він чи вона проживає стати щасливим.
Як забезпечити умови для сталого розвитку і впевненого покращення свого життя?
Якщо Ви та ваші односельці дійсно бажають покращення власного життя Ви можете знайти відповіді на ключові питання реалізував методику, яка розроблена спеціально для Вас.
Методика активізації сільських громад України є унікальною та не має аналогів, принаймні нам про це не відомо.
За допомогою Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, її голови Татусяка Сергія Пилиповича та виконавчого директора Рубана Валерія Олексійовича ми тестували практичні частини методики у восьми територіальних громадах Вінниччини.
Я дякую всім хто приймав участь у тестуванні «Методики активізації сільських громад України»
Особлива подяка сільським та селищним головам с. Мизяків, с. Гайове, с. Селище, с. Дашківці, смт. Турбів, с. Лозове, с. Лісниче, с. Поташня Вінницької області та смт. Клесів Рівненської області.

 

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR