Пропозиція міському голові

Доброго дня, Володимир Борисович.

Я маю до Вас цікаву, на мій погляд, пропозицію.
Вона може бути для Вас або корисною, або безкорисною, але ні в якому разі не шкідливою.


Конкурс за кращий будинок міста, який ви і ваша команда започаткували у Вінниці, є дуже потужним інструментом до активізації людського фактору по відношенню до будинків, в яких вони проживають. Я звернув на це увагу, отримуючи вашу грамоту за друге місце.
Вінниця має ще багато сфер життєдіяльності, в яких потрібна активізація людського фактору, як з боку споживача, так і з боку виконавця тих чи інших послуг.


Що я маю на увазі під активізацією людського фактору:

1. Кожна людина має бажання і здібності задовільнити свої бажання.
2. Якщо бажання більші за здібності, то виникає проблема.
3. Проблема = бажання – здібності.

Активізація людського фактору - це ніщо інше, як
поява у людини власного прагнення до таких знань, які дозволяють самостійно реалізовувати свої бажання, тим самим значно полегшити роботу керівників держадміністрації і наблизити їх до народу.

Ми, Вінницький клуб підприємців, разом з командою фахівців, можемо запропонувати допомогу з активізаціею людського фактору і готові продемонструвати роботу механізмів активізації на форумі власників малого та середнього бізнесу, котрий планується на кінець листопада – початок грудня 2010 р.

А якщо форум пройде під патронатом міської влади по попередньо узгодженому сценарію і вийде на попередньо узгоджені результати, то це підніме статус влади і підсилить довіру до неї з боку підприємництва.

Партнерська взаємодія між владою і бізнесом - потужній поштовх до розвитку.


Ігор Марчук, голова клубу підприємців. Вінниця 2010 рік.

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR