Мерітократичній партії

Ігор Марчук 12 квітня 2011

Як я можу допомогти мерітократії?

1. Перш ніж відповісти на поставлене питання необхідно з'ясувати, хто такі в моєму розумінні мерітократи, що вони зараз найбільше потребують і що я їм з цього приводу можу запропонувати.

2. Мерітократія - це влада гідних.

3. Гідні - це ті, хто удостоєні колективом чи суспільством права приймати відповідальні рішення від їх імені. По суті, це люди, які отримали від суспільства офіційне право представляти їх інтереси, при підготовці та прийнятті рішень з розподілу та використання суспільних ресурсів.

4. Гідних вибирають з тієї причини, що вони краще за інших знають, як підготувати оптимальні рішення по використанню суспільних ресурсів.

5. Якщо люди не знають, як їм діяти більш раціонально, ніж інші вони не можуть бути гідними (по моєму це аксіома).

6. Отже, мерітократи - це люди навчені готувати максимально розумні пропозиції щодо вирішення проблем суспільства.

7. Вони, мерітократи, знають, як на практиці консолідувати розумові зусилля інших людей і підготувати людям такі пропозиції щодо вирішення їх проблем, які будуть краще інших подібних пропозицій представників інших партій.

8. Що, на мій погляд, сьогодні найбільше не вистачає нашій мерітократичній партії? Це знань про те, як в найкоротший час підготувати достатню кількість гідних членів партії (тобто гідних влади).

9. Не приховую. Мене ці знання теж цікавлять. Саме тому я прийшов у партію. Я сподівався тут отримати їх у максимально повному обсязі.

10. Але з подивом виявив, що цих знань тут немає. Більш того на мої пропозиції консолідувати наші зусилля, з отримання доступу до таких знань, я не отримав зрозумілої відповіді.

11. Свого часу я витратив багато часу і грошей на пошук таких знань і маю досить чітке уявлення про те, де вони є і в якій кількості.

12. Для мене було дуже важливо, що б ці знання та їх автори були гідними моєї уваги та зусиль. Що б вийти на найкращих фахівців я звернувся до матеріалів 18-го Всесвітнього Конгресу Міжнародної Асоціації з Організаційного Розвитку, (5-12 вересня, 2003 року, Росія, Санкт-Петербург).

13. Виявилося, що на думку 225 незалежних експертів з 40 країн, в процесі інтернет голосування, з України для участі в конгресі був запрошений один учасник В.П. Юшин (тема його доповіді Система «Результат», з Росії було 125 учасників). За результатами конгресу робота В.П. Юшина визнана кращою та офіційно включена в підсумкові матеріали конгресу.

14. Мені відомо, що провідні консультанти Росії проходили спеціальне навчання у В.П. Юшина (Олександр Павлуцький і його Компанія. Він входить до трійки кращих офіційно ліцензованих експертів Росії з організаційного розвитку).

15. Ця інформація послужила для мене підставою, що б пройти перші два рівня навчання за системою «Результат».

16. Перший рівень підготовки пов'язаний з розвитком особистих інтелектуальних здібностей (інтелектуальна технологія).

17. Другий рівень пов'язаний з розвитком колективних здібностей консолідувати і множити інтелектуальні зусилля членів трудового колективу (соціальна технологія).

18. Третій рівень пов'язаний з розвитком політичної діяльності партій та громадських організацій (політична технологія).

19. Після другого рівня я хотів пройти третій рівень, але автори системи «Результат» порадили мені зробити це тоді, коли я впритул займуся політичною діяльністю.

20. Зараз я шукаю ту партію, яка має серйозні наміри вийти в лідери країни по ефективності своєї роботи з виборцями.

21. Поки я зустрічаю тільки розмови про різне, тільки не про те, як партія збирається виграти вибори і як вона буде розвивати країну.

22. Розуміючи безперспективність цих розмов, я звернувся до керівництва мерітократичної партії з питанням: «Як практично вони збираються виходити в лідери і чи збираються взагалі».

23. Не отримавши зрозумілої відповіді я звернувся до них з пропозицією отримати цілісно-системну консультацію у В.П. Юшина, як це можна зробити.

24. Я домовився з В.П. Юшин, що він нас прийме в своєму навчальному центрі в місті Луцьку та ознайомить з тими можливостями, які відкрилися сьогодні для керівників і політрад різних партій.

25. Гарантією ефективності цих консультацій є той факт, що оплата може бути проведена після консультацій і то за умови, що вони будуть дійсно відкривати нові можливості перед партією.

26. Мені не зрозуміла поведінка керівника і членів політради партії. Я зараз хотів би почути від них хоч одну причину, по якій вони відмовилися від моєї пропозиції.

27. Я б дуже хотів, що б вона була для мене і присутніх тут моїх колег, досить переконливою.

28. Якщо ви мене запитаєте: «А що ти Ігор пропонуєш?»

29. Я відповім як і раніше: «Пропоную отримати консультацію у В.П. Юшина як вивести мерітократичну партію в лідери України ».

30. Я впевнений, що в мене є достатньо підстав так заявляти.

З Повагою

Голова Вінницького Клубу успішних

Підприємців Ігор Марчук.

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR