Головному державному санітарному лікарю

Об’єднання Співвласників Багатоквартирного Будинку

«НАШ ДІМ-СКЛАДСЬКА 11»

Ідентифікаційний код 35762807

Зареєстрований 29.02.2008 р

Виконавчим комітетом Вінницької міської ради

 

Головному державному санітарному лікарю

м. Вінниця

Сорочану О.П.

 

 

Просимо Вашого втручання в діяльність підприємства ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК» розташованого за адресою м. Вінниця вул. Тупік Тяжилівський, 1 (Територія бувшого Заводу залізобетонних конструкцій Обл.. Споживспілки) засновником якого є Рачинський Олександр Васильович тел. моб. 8 067 380 15 59

1 Вищевказане підприємство займається реалізацією цементу. Розвантаження вагонів, приблизно 4-5 шт. в день проходить просто неба. Так як залізнична гілка з якої проходить розвантаження розташована приблизно на висоті 10 м над мікрорайоном по вул. Складська весь цементний пил підіймається вітром і розлітається навколо встеляючи все білим цементним покривалом. Також в житлових будинках не можливо відкривати вікна, тому як пил потрапляє в квартири.

2. Шум, який стоїть від роботи електровібратора та компресора котрі працюють також просто неба на нашу думку перевищує всі допустимі норми. Спостерігалися випадки коли малі діти прокидалися налякані скаженим гуркотом.

На особисте звернення до Речицького О.В. ми отримали відповідь, що роз літаючий пил вони попробують вловлювати а ось гуркіт не може не бути на виробничому підприємстві. Ми згодні з цим, але впевнені дане підприємство не може заважати життєдіяльності цілого житлового мікрорайону.

Шановний Головний лікарю сподіваємось на Вашу допомогу і завчасно вдячні за порозуміння нашого становища.

 

Голова ОСББ ___________________Марчук І.Д.

 

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR