Про бездіяльність головного санітарного лікаря

Головному державному санітарному лікарю

Вінницької області

Зайцевій В.Г.

Колективне звернення

Звернення підготував Марчук І.Д.

Вул. Складська буд.11 кв. 1

21011 м. Вінниця

Тел. 067 706 44 95, 57-93-16

01 серпня 2011р.

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Про бездіяльність головного санітарного

лікаря м. Вінниця Сорочана О.П.

 

По вул. Складська знаходяться підприємства ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК» та ПП Зодчій, котрі займаються розвантаженням цементу на відкритій місцевості.

Дані підприємства при розвантаженні використовують вібратори, які кріпляться до вагонів і створюють підвищене шумове забруднення.

Даний звук негативно впливає на нервову систему людини і значно перевищує допустимі норми шуму в житловій зоні.

Крім шумового забруднення також розлітається цементний пил по довкіллю, що є також неприпустимо в житловій зоні.

Також, дані підприємства використовують на своєму підприємстві насоси котрими цемент закачується в ємкості для зберігання. Дані насоси встановлені просто неба і також створюють шум від якого в навколишніх будинках дзинчать шибки.

Розвантаження проводяться в робочий і неробочий час, нічний, ранковий, вечірній, у вихідні та святкові дні, що забороняється законодавством України.

З подібними зверненнями ми неодноразово звертались до СЕС м. Вінниця, а замість вирішення даної проблеми отримували прості формальні відписки, що на даних підприємствах все в нормі.

Саме обурливе те, що у відповідях йде посилання на протоколи лабораторних вимірів, на деяких ми були присутні особисто і можемо підтвердити, що вимірювання одного разу не проводилось взагалі, тому що дані підприємства не працювали і відповідно і шум був у нормі.

В таких умовах жити просто не можливо.

Шановна Валентина Григорівна просимо Вас створити комісію для перевірки шуму і цементного запилення в житловій зоні по вулиця Складська. Вимірювання просимо проводити суто при роботі даних підприємств під час розвантаження цементу. При проведенні вимірювань шуму та запилення до складу комісії включити представників від житлового мікрорайону по вул. Складська.

У разі підтвердження наших звернень, перевищення норм шуму і запилення, просимо даним підприємствам заборонити проведення розвантажувальних робіт в таких умовах, а особливо в неробочий час.

 

 


©2010-2022 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR