судовий позов ГБК до Могера
До замостянського районного суду м. Вінниці

Вул. Грушевського, 17

М. Вінниця, 21050

Позивач: Марчук Ігор Дмитрович
вул. Складська б.11 кв.1
м. Вінниця, 21011

Скомаровський Ігор Васильович

Вул.. Ватутіна б 58 кв 119

м. Вінниця, 21011

Базиляк Петро Іванович

Вул.. Ватутіна б.32 кв.104

м. Вінниця, 21011

 

Відповідач: Голова правління і керівник в одній особі Гаражного кооперативу «СУПУТНИК»
Могер Іван Васильович,
Вул. Складська, 23 м. Вінниця, 21011

 

Позовна заява

про визнання рішення правління кооперативу від 8 листопада 2010 дійсним, яке усуває з посади голову правління кооперативу і керівника в одній особі Могера Івана Васильовича.

До членів правління неодноразово надходили скарги від членів кооперативу про бездіяльність голови правління. Зауваження правління, голова ігнорував, тому було скликано позачергове засідання правління на підставі статуту.

8 листопада 2010 правлінням ГБК «СУПУТНИК» було винесено рішення правління про усунення з посади голови правління і керівника Могера Івана Васильовича.

Рішення правління скріплено підписами 5-ти членів правління з 6-ти дійсних, а саме Марчук І.Д., Скомаровський І.В., Базиляк П.І., Кирилюк М.М., Фурманчук Ф.П., та вважається дійсним у відповідності до п. 26 статуту кооперативу.
Марчук І.Д., Скомаровський І.В., Базиляк П.І., Кирилюк М.М., Фурманчук Ф.П, є членами правління на підставі протоколу загальних зборів кооперативу, який знаходиться в адміністрації кооперативу.
(п. 26 статуту. Для вирішення організаційних питань обирається правління кооперативу в кількості не менше 5-ти чоловік терміном на два роки. Правління вибирає зі свого складу голову правління і його заступника, що виконують свої обов’язки на громадських засадах або загальні збори (збори уповноважених ) установлюють їм щомісячне грошове утримання.)

Рішення правління про усунення з посади голови правління і керівника Могера Івана Васильовича винесено в зв’язку з невиконанням пунктів статуту ГБК «СУПУТНИК» затвердженого протоколом №9 загальних зборів від 4 жовтня 1999 року, а саме:

п.24 в частині (Загальні збори членів кооперативу скликаються правлінням кооперативу не менше 1 разу на рік). Приблизно 5 років загальні збори не проводились.

п.25 в частині (Рішення загальних зборів (зборів уповноважених) про розмір і час оплати вступних пайових внесків і внесків на утримання й експлуатацію гаражів-стоянок, виключення із членів кооперативу приймаються більшістю в 2/3 голосів). Сьогодні сума внесків піднімається без згоди загальних зборів і навіть правління кооперативу.

п.26 в частині (Правління вибирає зі свого складу голову правління і його заступника),

п. 27 в частині (У обов’язки правління входить: п.б упорядкування кошторисів, планів) Кошториси і плани на 2008, 2009, 2010 роки взагалі не узгоджувались з правлінням.

п.28 в частині (Правління кооперативу має право: а)приймати в члени кооперативу і виключати з членів кооперативу з наступним затвердженням списків на загальних зборах (зборах уповноважених)) Нові члени кооперативу не затверджуються на загальних зборах.

п.29 в частині Ревізійна комісія в складі не менше 3-х чоловік обирається загальними зборами (зборами уповноважених) терміном на два роки і є органом контролюючим і ревізуючим діяльність правління.

п.32 в частині Ревізійна комісія зобов’язана: а) робити документальні перевірки фінансової діяльності кооперативу, не рідше 2-х разів у рік із складанням акта перевірки). З 2005 року ревізійна комісія не допускається до документальних перевірок, в додатках копія ЗАПРОСУ про фінансовий стан, який був проігнорований головою правління.

Згідно листа Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, створення гаражно-будівельних кооперативів регулюється законом України «Про кооперацію»

Головою правління кооперативу порушено статі 11, 12, 13, 15, 16, 17,18 закону України Про кооперацию.

Про винесення рішення правління, голові було доведено на зборах правління кооперативу 9 листопада 2010 року о 9 годині в присутності членів кооперативу.

Голова правління кооперативу Могер І.В. категорично відмовився визнати рішення дійсним і відмовився бути присутнім на засіданні правління.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 34, 37, 38 закону України Про кооперацию.Статутом кооперативу та ЦПК України

 

ПРОСИМО:

  1. Прийняти позов і відкрити впровадження.

  2. Зобов’язати голову правління надати копію протоколу, яка підтверджує статус членів правління.

  3. Визнати рішення правління дійсним.

  4. Зобов’язати голову правління виконати рішення від 8 листопада 2010р.

 

 

Додатки:

Копія паспорту та ідентифікаційного коду Марчука І.Д., 2 аркуші

Копія паспорту та ідентифікаційного коду, перепустки Базиляк П.І., 3 аркуші

Копія паспорту та ідентифікаційного коду Скомаровського І.В., 2 аркуші

Копія рішення правління кооперативу від 8 листопада 2010р, 1 арк.

Копія статуту кооперативу, 7 аркушів

Копія листа Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

 

 

 


©2010-2023 МАРЧУК Ігор Дмитрович
Україна, м.Вінниця, тел.(067)706-44-95, (050)784 67 50

Created: VR